Przejdź do głównej treści

2013-08-01


| 01.08.2013

W dniach 16-24 sierpnia 2013 roku odbędzie się jedenasty festiwal „Muzyka w Raju”. Zanim jednak festiwalowa muzyka wypełni przestrzeń świątyni Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego po raz trzeci organizatorzy zapraszają od 31 lipca do 11 sierpnia 2013 roku do Przedsionka Raju - na cykl dwudziestu jeden koncertów, które zabrzmią w: Rokitnie, Bieczu, Brodach, Brójcach, Gościeszowicach, Pszczewie, Łagowie, Lubrzy, Jordanowie, Świdnicy, Skwierzynie, Świebodzinie, Sulęcinie, Klępsku k.Sulechowa, Pławiu, Strzelcach Krajeńskich, Zielonej Górze. Z dwunastoma koncertami wystąpi Bolette Roed - flety proste, sześcioma Teodoro Baù - viola da gamba, a trzy koncerty zagra Eleny Andreyev – wiolonczela.

Wstęp na koncerty w ramach cyklu Przedsionek Raju jest bezpłatny, a wszystkie szczegóły dotyczące koncertów w Przedsionku Raju – dostępne są na stronie: www.muzykawraju.pl

więcej...

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry