Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena, Centrum Kultury Katowice oraz Urząd Miasta Katowice zapraszają na koncert symfoniczny organizowany w ramach autorskiego cyklu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej Jeszcze polska muzyka…, który odbędzie się we wtorek 23 lipca 2013 roku o godz. 19.00 w sali im G. Fitelberga w Centrum Kultury Katowice.
To czwarty koncert cyklu, który prezentuje najbardziej wartościowe, niemniej zapomniane utwory polskiej muzyki symfonicznej XVIII i XIX wieku na tle arcydzieł europejskich. Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Jacka Kaspszyka zaprezentuje Uwerturę do opery Monbar czyli Flibustierowie op. 30 Ignacego Dobrzyńskiego oraz I Symfonię c-moll op. 68 Johanesa Brahmsa.
Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.