Przejdź do głównej treści

2013-09-01


| 01.09.2013

W niedzielę, 1 września 2013 roku maestro Jacek Kaspszyk (na zdjęciu) obejmuje funkcję Dyrektora Artystycznego Filharmonii Narodowej.

Tego samego dnia o godz. 20:00 w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej poprowadzi wykonanie Requiem Giuseppe Verdiego z udziałem Orkiestry i Chóru Filharmonii. Koncert, w 74. rocznicę wybuchu II wojny światowej, stanowi jednocześnie finał 9. festiwalu „Chopin i jego Europa".

W partiach solowych usłyszymy międzynarodową plejadę wybitnych śpiewaków, którzy współpracują z najlepszymi teatrami operowymi świata. Są nimi: Carmen Giannattasio (sopran), Mariana Pentcheva (mezzosopran), Gustavo Porta (tenor) i Rafał Siwek (bas).

Więcej informacji o koncercie - na stronie: www.filharmonia.pl

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry