Koncert Luciano Berio – Klasyk XX Wieku odbędzie się w niedzielę, 3 listopada 2013 roku o godz. 17.00 w Sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Wystąpią: Zuzanna Elster harfa, Julia Samojło fortepian, Klau¬diusz Baran akordeon, zespół w składzie: Natalia Ołów mezzosopran, Anna Karpowicz flet, Adam Eljański klarnet, Aleksandra Demowska-Madejska altówka, Maria Ślipska wiolonczela, Zuzanna Elster harfa, Leszek Lorent, Krzysztof Niezgoda perkusja, Sławek A. Wróblewski dyrygent. W programie: Sequenza II na harfę, Sequenza XIII na akordeon, Six Encores na fortepian i Folk Songs na głos, flet, klarnet, harfę, altówkę, wiolonczelę i perkusję.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.