Przejdź do głównej treści

2013-10-30


| 30.10.2013

Koncert Sacra moderna z cyklu „Środy u Dominikanów” odbędzie się 30 października 2013 roku o godz. 20.00 w Klasztorze OO. Dominikanów w Warszawie (ul. Freta 10, sala dawnego refektarza).

W programie utwory: Bartosza Kowalskiego-Banasewicza (ur. 1977) - Where are you i Domine Deus, Pawła Łukaszewskiego (ur. 1968) - Responsoria Tenebrae, Miłosza Bembinowa (ur. 1978) - Beatus servus, Beatus Vir i Ave maris stella, Andrzeja Borzyma jr (ur. 1979) - Mors Laocoontis i Agnus Dei oraz Andrzeja Koszewskiego (ur. 1922) - Zdrowaś Królewno Wyborna.

Wystąpi sekstet wokalny „proMODERN” w składzie: Łucja Szablewska – sopran, Ewa Puchalska – mezzosopran, Elżbieta Wróblewska-Rydzewska – mezzosopran, Andrzej Marusiak – tenor, Artur Janda – bas-baryton i Piotr Pieron – bas. W skład zespołu wchodzą artyści Warszawskiej Opery Kameralnej. Założycielem i kierownikiem artystycznym proMODERN jest Piotr Pieron.

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry