Uroczyste wręczenie Nagród i Koncert Laureatów X Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego Pamięci Aleksandry Januszajtis odbędzie się w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku 23 listopada 2013 roku o godz.12.00.
Celem konkursu jest promowanie młodych artystów i wspieranie rozwoju polskiej wiolinistyki. Konkurs odbywa się od roku 1994 co dwa lata. X Konkurs będzie przebiegał w trzech etapach w dniach 20-22 listopada 2013 roku. Przesłuchania odbywać się będą w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku (ul. Gnilna 3).
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.