W piątek, 9 maja 2014 roku o godz. 19:00 w Filharmonii Gorzowskiej odbędzie się koncert muzyki Krzesimira Dębskiego.
Usłyszymy najbardziej znane tematy muzyczne z filmów, a także najnowsze utwory kompozytora m.in. New Miami Sound na orkiestrę (premiera polska). Nie zabraknie również pieśni do tekstów Wisławy Szymborskiej, Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana w nastrojowych interpretacjach Anny Jurksztowicz. W programie m.in. Pieśń Heleny z filmu Ogniem i mieczem oraz Mama Afryka z ekranizacji W pustyni i w puszczy.
Koncert towarzyszy obchodom 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.