Tradycyjny koncert dyplomantów, studentów klas dyrygentury, odbędzie się w Sali koncertowej Akademii Muzycznej w Krakowie w niedzielę, 18 maja 2014 roku o godz. 18:00.
Akademicką Orkiestrę Symfoniczną poprowadzą: Paweł Kapuła z klasy prof. Tadeusza Strugały oraz Martyna Kosecka z klasy prof. Rafała Jacka Delekty. W ich interpretacji usłyszymy: Dymitra Szostakowicza Symfonię kameralną op. 73A (transkrypcja III Kwartetu smyczkowego, Rudolf Barshaj), Krzysztofa PietrasaFantazję na małą orkiestrę oraz Suitę przestrzeni na 17 instrumentów Anny Zawadzkiej-Gołosz i Koncert fortepianowy Ivana Fedele.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.