Preludia do tegorocznej, 15. edycji Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski” będą stanowić koncerty w Łowiczu i w Zgierzu. Podczas pierwszego z nich – 15 czerwca 2014 roku -Missa solemnis Ludwiga van Beethovena zabrzmi w zabytkowych wnętrzach łowickiej bazyliki katedralnej. Koncert uświetni 15-lecie nawiedzenia świątyni przez Jana Pawła II. Dla Daniela Raiskina, głównego dyrygenta Filharmonii Łódzkiej, który poprowadzi Orkiestrę Symfoniczną i Chór FŁ, będzie to pierwszy występ w ramach festiwalu. Wstęp wolny.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.