Przejdź do głównej treści

2014-06-20


| 20.06.2014

Koncerty jubileuszowe z okazji 10-lecia Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej w Zakopanem odbędą się w dniach 20-22 czerwca 2014 roku.

Rocznicowe uroczystości to 3 koncerty, każdy o innym charakterze i z inną muzyką. 20 czerwca 2014 roku o godz. 19.30 w Jasnym Pałacu Jubilaci zapraszają na WIELKIE GRANIE - indywidualne występy artystów muzyków - członków Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej, połączone ze spotkaniem towarzyskim i wystawą fotograficzną Piotra Kyca. 21 czerwca o godz. 17 w kościele Św. Krzyża odprawiona zostanie MSZA ŚWIĘTOJAŃSKA w intencji Artystów Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej oraz Księży - Jubilatów: Stanisława Szyszki, Stanisława Olszówki, Kazimierza Podsiadły w 50-lecie Ich Kapłaństwa. Podczas nabożeństwa wykonane zostaną m. in. J. Haydna Msza Świętojańska, W. A. Mozarta Ave verum Corpus, M. Schneidera-Trnavský’ego Jubilate Deo. Wystąpi chór Laudamus ze Svitu k. Popradu (Słowacja) pod dyrekcją Petera Čapó, Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna pod kierownictwem Agnieszki Kreiner oraz Janka Králiková - sopran i Peter Čapó - organy. Dzień później, 22 czerwca o godz. 16 w sali hotelu Belvedere odbędzie się koncert galowy KLIMATYCZNE ZAKOPANE, z repertuarem popularnym, zgodnie z misją Orkiestry, związanym ściśle z Zakopanem i regionem Podhala. Jednocześnie będzie to promocja nowej płyty zespołu z udziałem solistów: Hanki Rybki, Joanny Trafas, Jana Karpiela-Bułecki, Sebastiana Szumskiego.

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry