Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zakończy jubileuszowy, 50. sezon artystyczny 2013/2014 koncertem w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego – 27 czerwca 2014 roku o godz. 19.30. Usłyszymy słynną IX Symfonię d-moll op. 125 Ludwiga van Beethovena w wykonaniu solistów: Katarzyny Hołysz – sopran, Julii Fercho – mezzosopran, Adama Sobierajskiego – tenor i Daniela Borowskiego – bas/baryton, Chóru NFM (Agnieszka Franków-Żelazny – przygotowanie chóru) oraz Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Dolnośląskiej pod batutą Tomasza Bugaja.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.