Zakończenie sezonu koncertowego w Filharmonii Krakowskiej to zawsze nadzwyczajne wydarzenie, które swą rangą i artystycznym rozmachem godnie podsumowuje kolejnych dziesięć miesięcy sezonu. W sobotę, 21 czerwca 2014 roku o godz. 19.00 w sali Filharmonii zabrzmi Carmen Georgesa Bizeta – jedna z najpiękniejszych oper w dziejach muzyki. Koncertowe wykonanie tego dzieła pod batutą Dyrektora Artystycznego Filharmonii – Michała Dworzyńskiego, usłyszymy za sprawą Orkiestry, Chóru oraz Chóru Chłopięcego krakowskiej instytucji oraz zaproszonych do tego wielkiego projektu wybitnych solistow. W partiach solowych wystąpią: Monika Ledzion - jako Carmen, Iwona Sobotka - Micaela, Paweł Skałuba - Don Jose oraz Leszek Skrla - Escamillo.
Bezpłatne wejściówki na miejsca siedzące w sali koncertowej można odbierać w kasie Filharmonii.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.