Przejdź do głównej treści

2015-02-22


| 22.02.2015

Koncert Hommage à Chopin odbędzie się 22 lutego 2015 roku o godz. 17.00 w Sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Wystąpią pianiści: Aleksandra Seredyńska, Valentin Mansard, Irena Martyn, Ryszard Alzin oraz Gabryś & Quinn Piano Duo w składzie: Maria Gabryś i Monika Quinn.

W programie utwory P. Czajkowskiego – Un poco di Chopin op. 72 nr 15, E. Griega – Etiuda Hommage à Chopin op. 73 nr 5, M. Bałakiriewa – Impromptu sur des thêmes de deux prèludes de Fr. Chopin, F. Liszta – 6 Chants polonais de Frédéric Chopin S. 480, M. Bałakiriewa – Suite sur 4 morceaux de Frédéric Chopin na 4 ręce, S. Rachmaninowa – Variations sur un thème de Chopin op. 22, H. Villa-Lobosa – Hommage à Chopin: Nocturne et Ballade, A. Honeggera – Souvenir de Chopin i G. Crumba – Dream Images (Love-Death Music).
Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry