Koncert pianisty Maksyma Rzemińskiego pt. Chopin Maksymalnie pod honorowym patronatem Towarzystwa im. Fryderyka Chopina odbędzie się 22 lutego 2015 roku o godz. 19:00 w Galerii Porczyńskich w Warszawie.
W programie utwory na fortepian solo, z towarzyszeniem sopranu oraz wiolonczeli, uzupełnione o autorskie aranżacje muzyki filmowej na fortepian i kwartet smyczkowy z solowej płyty artysty Inception. W pierwszej części koncertu usłyszymy kompozycje m.in. Fryderyka Chopina i Mieczysława Karłowicza, druga część przypomni melodie ze znanych filmów, napisane przez Wojciecha Kilara, Krzysztofa Komedę czy Johna Williamsa. Pianiście towarzyszyć będą: Barbara Zamek – sopran, Barbara Piotrowska – wiolonczela oraz kwartet smyczkowy w składzie: Lucjan Szaliński-Bałwas – I skrzypce, Anna Ceglińska – II skrzypce, Karolina Matyas – altówka i Barbara Piotrowska – wiolonczela.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.