W dniach 2-7 marca 2015 roku w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu odbędzie się VI Studencki Festiwal Pianistyczny. Tegoroczna edycja poświęcona będzie twórczości Johanna Sebastiana Bacha i Domenico Scarlattiego.
W ramach Festiwalu, każdego dnia o godz. 19.00 odbywać się będą koncerty z udziałem studentów uczelni.
- Wśród pianistycznych wydarzeń artystycznych Akademii coraz ciekawszymi i znaczącymi wydają się coroczne festiwale studenckie. - podkreśla prof. Grzegorz Kurzyński, Kierownik Artystyczny VI Studenckiego Festiwalu Pianistycznego. - W ich ramach staramy się upamiętniać rocznicowe obchody wielkich kompozytów, mających w dorobku twórczość fortepianową.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.