13 marca 2015 roku o godzinie 19:00 w Sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (ul. Okólnik 2 ) odbędzie się koncert kompozytorski studentów klasy profesora Zbigniewa Bagińskiego.
W programie znajdą się następujące utwory: Coma (2014) Grzegorza Łapińskiego, Kawałeczek (2014) i Ukojenia (2015) Wiktora Gniazdowskiego, Koncert skrzypcowy (2014) Dominika Lasoty, Synthesis (2013) Krzysztofa Ratajskiego oraz Wspomnienie letnie (2012) Aruto Matsumoto. Wystąpią: Aruto Matsumoto – fortepian, Żaneta Rydzewska – klarnet, Rafał Żurek – tenor, Łukasz Piasecki – fortepian, Miłosz Wieliński – skrzypce, Xaloc Marí Vivó, Olga Przybył, Pavel Vasilenia, Jarema Jarosiński – perkusja oraz Kameralna Orkiestra Studentów UMFC pod dyrekcją Michała Śmigielskiego.
Wstęp wolny.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.