Koncert pedagogów i doktorantów Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu odbędzie się 21 marca 2015 roku, w Sali Koncertowej uczelni, o godz. 17.00.
Wykonawcy: Miłosz Markiewicz – dyrygent, Marcin Misiak – wiolonczela, Dariusz Bator – kontrafagot, Michał Bąk – gitara oraz Akademicka Orkiestra Kameralna Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (przygotowanie orkiestry: st. wykł. Zbigniew Szufłat). W programie utwory M. Giuliani’ego, J. Haydna, T. B. Lerstada, M. Góreckiego i W. Kilara.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.