Przejdź do głównej treści

2015-04-17


| 17.04.2015

Koncert promujący twórczość młodych polskich kompozytorów, zatytułowany „Płynie muzyka we mnie”, odbędzie się 17 kwietnia 2015 roku o godz. 19.00 w Filharmonii Gorzowskiej.

W programie prawykonanie Koncertu na klarnet, altówkę i orkiestrę smyczkową Weroniki Ratusińskiej-Zamuszko (w ramach projektu „Zamówienia Kompozytorskie”) i polskie prawykonanie Notturno e corale per archi Jacka Ajdinovića, poświęconego pamięci Henryka Mikołaja Góreckiego. Usłyszymy także utwory Szymona Godziemby-Trytka - Tre episodi, Tomasza Szczepanika - Erebus i Miłosza Bembinowa - Małą Fantazję. Wystąpią: Adam Eljasiński – klarnet i Aleksandra Demowska-Madejska – altówka oraz Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej pod batutą Marcina Wolniewskiego.

Koncert wpisuje się w ideę propagowania twórczości młodych polskich kompozytorów, która bliska jest misji CEA Filharmonii Gorzowskiej.
Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry