Filharmonia Krakowska zaprasza na dwa koncerty symfoniczne - w piątek, 10 kwietnia 2015 roku o godz. 19.30 i w sobotę, 11 kwietnia o godz. 18.00.
Orkiestrę Filharmonii Krakowskiej poprowadzi francuski dyrygent Jean-Luc Tingaud, zaś solistką obu wieczorów będzie Magdalena Di Blasi – pierwsza flecistka Orkiestry Filharmonii Krakowskiej, absolwentka krakowskiej Akademii Muzycznej, Staatliche Hochschule fur Musik we Freiburgu oraz Hochschule fur Musik w Detmold, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Fletowego w Warszawie (2004).
W programie Bajka Stanisława Moniuszki (1848), Koncert na flet i orkiestrę J. Iberta (1934) i słynne Obrazki z wystawy M. Musorgskiego (1874), zorkiestrowane przez M. Ravela w 1922 roku.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.