Koncert muzyki filmowej Krzesimira Dębskiego odbędzie się 15 maja 2015 roku o godz. 19.00 w Sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Wydarzenie organizowane jest w ramach „Juwenaliowej Nocy w Uniwersytecie Muzycznym”.
Studenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie szykują niezwykły koncert symfoniczny. To niecodzienna i unikalna inicjatywa. Orkiestra, chór, soliści, projekcje filmowe, a po wszystkim impreza na patio budynku UMFC. W programie koncertu znajdą się wyłącznie utwory Krzesimira Dębskiego: jeden oryginalny oraz 6 suit filmowych opracowanych przez młodych kompozytorów związanych z UMFC.
Wstęp wolny.
PROGRAM
1. „Landscape” na klarnet i orkiestrę symfoniczną
2. „W pustyni i w puszczy” opracowanie: Jakub Krukowski
3. „Stara Baśń” opracowanie: Wojciech Kostrzewa
4. „Bitwa Warszawska 1920” opracowanie: Anna Maria Huszcza
5. „Kingsajz” opracowanie: Zuzanna Falkowska
6. „Ogniem i mieczem” opracowanie: Zuzanna Falkowska
7. „Seriale” opracowanie: Jan Stokłosa
WYKONAWCY
Studenci i absolwenci UMFC oraz zaproszeni goście.
Klarnet solo: Jacek Dziołak
Alt solo: Daniela Ozdarska
Dyrygent: Zuzanna Falkowska
Projekcje wideo na podstawie oryginalnych filmów: Paulina Kardas
WSTĘP WOLNY