Katarzyna Budnik-Gałązka, Marcin Zdunik, Jose Gallardo, Piotr Tarcholik, Radosław Soroka i Henryk Kowalewicz wystąpią 10 listopada 2012 roku w Sali Rachmaninowa Konserwatorium im. Piotra Czajkowskiego w Moskwie.
W programie koncertu znajdzie się Grave. Metamorfozy na wiolonczelę i fortepian oraz Bukoliki na altówkę i wiolonczelę Witolda Lutosławskiego, Serenada na altówkę i fortepian Mieczysława Karłowicza i Sekstet Krzysztofa Pendereckiego, a także Trio fortepianowe e-moll nr 2 op.67 Dymitra Szostakowicza.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.