Przejdź do głównej treści

2007-09-08


| 08.09.2007

41 Festiwal Pianistyki Polskiej
Słupsk 8-14 września 2007


Pianista Paweł Kowalski (na zdjęciu) wraz z orkiestrą Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” pod dyrekcją Bohdana Jarmołowicza wystąpi w Koncercie Inauguracyjnym 41. Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku, wykonując Koncert fortepianowy G-dur Maurice’a Ravela. Koncert odbędzie się 8 września 2007 roku (sobota) o godz.19:00 w Sali Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” w Słupsku.
Festiwal potrwa do 14 września, a zakończy go uroczysty koncert w wykonaniu pianistów - Pawła Kubicy i Michała Pietrzaka oraz Orkiestry Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku pod dyrekcją Michała Nesterowicza. Usłyszymy dwa wybitne koncerty fortepianowe XX wieku - Koncert na fortepian i orkiestrę Wojciecha Kilara oraz IV Symfonię na fortepian i orkiestrę Karola Szymanowskiego.
Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry