Przejdź do głównej treści

2007-10-18


| 18.10.2007

Fundacja Muzyki aukso oraz Centrum Sztuki Współczesnej – Zamek Ujazdowski zapraszają na koncert z cyklu Lakmus Project, który odbędzie się 18 października 2007 roku o godz. 20:07 w Galerii 2 Zamku Ujazdowskiego w Warszawie. W wykonaniu Marcina Zdunika – wiolonczela i Orkiestry Kameralnej Hanseatica pod dyrekcją Andrzeja Bauera usłyszymy pięć kompozycji: Andrzeja Kwiecińskiego - Umbrae, Tomasza Sikorskiego - Struny w ziemi na 15 instrumentów smyczkowych, Rolfa Wallina - Ground for Cello and 18 solo strings, Pawła Mykietyna - Prologue i Witolda Lutosławskiego - Preludia i fuga na 13 instrumentów smyczkowych.
LAKMUS PROJECT to seria wydarzeń muzycznych prezentujących nową muzykę kameralną i elektroniczną zorganizowana przez "FUNDACJĘ MUZYKI aukso" we współpracy z Centrum Sztuki Współczesnej - w Sali Laboratorium Zamku Ujazdowskiego. LAKMUS PROJECT to także zespół wybitnych muzyków, których łączy idea wykonawstwa na najwyższym poziomie najważniejszych dzieł muzyki XX-go i XXI-go wieku. Zamiarem LAKMUS PROJECT jest współpraca z twórcami - inspirowanie oraz prawykonania nowych dzieł.
Kolejny koncert z cyklu Lakmus Project – w wykonaniu perkusisty Cezarego Konrada - odbędzie się 8 listopada 2007 roku.
Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry