Przejdź do głównej treści

2015-10-09


| 09.10.2015

9 października 2015 roku ukaże się nowy album Krzysztofa Kiljańskiego & The New Warsaw Trio zatytułowany Przybora.

Album został nagrany z okazji setnej rocznicy urodzin jednego z najważniejszych polskich poetów i pisarzy XX wieku – Jeremiego Przybory. W starannie wyselekcjonowanym repertuarze nie zabraknie nastrojowych ballad, takich jak Na całej połaci śnieg, czy współczesnych interpretacji satyrycznych piosenek Na ryby, Bo we mnie jest sex, Addio pomidory czy Tanie dranie.

Znakomite aranżacje i interpretacje dziesięciu piosenek Przybory zaskakują świeżością i elegancją, a przy tym wysublimowanym dowcipem oraz lekkością wykonania. Głęboka i ciekawa barwa głosu Kiljańskiego znakomicie współgra z klezmerskim stylem The New Warsaw Trio, tworząc materiał różnorodny, podany w atrakcyjny dla słuchacza sposób.

Fani Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego będą z pewnością zachwyceni, a ci, którzy tych piosenek jeszcze nie znają, dostaną szansę dołączenia do grona sympatyków twórczości Kabaretu Starszych Panów.

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry