Polmic - FB


patronaty

Warszawa | „Elektro": Elektroboty

Elektroboty 6.6.23Patronem medialnym Przestrzeni Muzyki Współczesnej Hashtag Lab jest Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

 Podczas drugiego spotkania w cyklu „Elektro" w Przestrzeni Muzyki Współczesnej Hashtag Lab 6 czerwca 2023 o godz. 19.00 wystąpi Michał Górczyński – klarnecista, kompozytor i performer, który zaprezentuje swoje muzyczne roboty i razem z nimi zagra koncert.

Projekt „Warszawskie roboty-duety" to z jednej strony prezentacja możliwości maszyn, a z drugiej – próba transpozycji na roboty podstawowego poruszenia wywołującego dźwięk. Współdziałanie muzyka i maszyny mające na celu organizację takiego dźwiękowego duetu jest swego rodzaju manifestem użycia niewypowiedzianego, twórczego potencjału robotów.

Koncert Michała Górczyńskiego i robotów poprzedzi rozmowa z artystą, który zdradzi sekrety wykorzystywanych przez siebie urządzeń i oprogramowania. Przedsięwzięcie poprowadzi kurator cyklu, dr hab. Wojciech Błażejczyk.

Projekt jest realizowany w ramach stypendium m. st. Warszawy.

Przestrzeń Muzyki Współczesnej Hashtag Lab współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Bilety - na stronie: https://hashtaglab.pl/event/wydarzenie-bez-opisu/ 

Rzeszów | Koncert Jubileuszowy Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego

KoncertJubileuszowyURz 6.6.23

Patronat medialny nad koncertem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Uroczyste obchody Jubileuszu 35-lecia działalności naukowej i artystycznej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego uświetni koncert 6 czerwca 2023 roku o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Instytutu Muzyki. Wystąpią artyści związani z Uniwersytetem Rzeszowskim: pracownicy, doktoranci, studenci i absolwenci, a także zaproszeni goście. Wstęp wolny!

W trakcie tego wieczoru zabrzmią najpopularniejsze pozycje muzyki klasycznej oraz kompozycje, które publiczność usłyszała po raz pierwszy za sprawą działań artystycznych pracowników Instytutu Muzyki, m.in. Missa III in G Johanna Melchiora Dreyera czy cykl pieśni Carlosa Guastavino. Podczas koncertu nastąpi także prawykonanie Psalmu 150 Dominika Lasoty przeznaczonego na chór i zespół instrumentalny.

Historia Edukacji Muzycznej w Rzeszowie w ramach szkolnictwa wyższego trwa już ponad 35 lat. Absolwenci Instytutu Muzyki, w znaczący sposób wpływają na artystyczny rozwój środowiska, a za sprawą ich działań tworzone są nowe zespoły muzyczne, festiwale i konkursy. Tylko ostatnie kilka lat działalności Instytutu Muzyki i jego pracowników to wydanie ponad 40 płyt muzycznych z gatunku muzyki klasycznej, jazzowej, rozrywkowej i ludowej, publikacja 20 książek naukowych. W ciągu każdego roku akademickiego w murach Instytutu odbywa się szereg wydarzeń artystycznych skierowanych do całej społeczności województwa Podkarpackiego.

Czytaj więcej: Rzeszów | Koncert Jubileuszowy Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego

Wrocław | Enigma

NFM 9.6.23Patronat medialny nad sezonem koncertowym 2022 / 2023 NFM sprawuje Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Jerzy Maksymiuk zaliczany jest do grona najwybitniejszych polskich dyrygentów. W programie koncertu artysty z NFM Filharmonią Wrocławską 9 czerwca 2023 o godz. 19.00 w Narodowym Forum Muzyki znalazły się trzy dzieła. Autorem pierwszego z nich jest sam dyrygent, drugie to jeden z najbardziej uznanych koncertów fortepianowych XX wieku, trzecie zaś - kompozycja autorstwa brytyjskiego twórcy - należy do najbardziej zagadkowych utworów w historii muzyki. W roli solisty - światowej sławy artysta, Janusz Olejniczak.

Vers per archi to kompozycja Jerzego Maksymiuka z 2015 roku. „Zainspirowała mnie tablica, którą mijam codziennie w drodze do sklepu”, wyznał artysta, dodając że jest ona poświęcona Hannie Czaki – harcerce i łączniczce Armii Krajowej, rozstrzelanej w 1944 roku przez hitlerowskich żołnierzy. Artystę niezwykle poruszyło „niezwykłe bohaterstwo, ale też wyjątkowa wrażliwość” młodej dziewczyny. W rezultacie powstało dzieło bardzo emocjonalne, elegijne, które na koniec stopniowo cichnie i zamiera.

Usłyszymy także lekki, błyskotliwy, pełen nieco zadziornego humoru Koncert fortepianowy G-dur Maurice’a Ravela. Podczas koncertu we Wrocławiu partię solową wykona znakomity pianista Janusz Olejniczak. Jako ostatnie zabrzmią Wariacje „Enigma” op. 36 Edwarda Elgara.

Czytaj więcej: Wrocław | Enigma

Warszawa | Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus i Jan Jakub Bokun

POSI 20.5.23Patronat medialny nad sezonem koncertowym 2022 / 2023 Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

20 maja 2023 o godz. 19.00 Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa pod batutą Jana Jakuba Bokuna wykona dzieła Richarda Straussa, Maxa Brucha i Ludwiga van Beethovena w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

Zabrzmią Serenada na instrumenty dęte Es-dur op. 7 Richarda Straussa, Koncert podwójny na klarnet i altówkę e-moll op. 88 Maxa Brucha oraz VI Symfonia F-dur op. 68 Ludwiga van Beethovena.

W roli solistów wystąpią klarnecista Jean-François Bescond, jeden ze współczesnych odkrywców i propagatorów pięknego, zapomnianego Koncertu Brucha, i altowiolistka Katarzyna Budnik, należąca do najbardziej znanych, uhonorowanych licznymi nagrodami polskich altowiolistek.

Więcej: https://sinfoniaiuventus.pl/strauss-bruch-beethoven/ 

I Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy "Con spirito"

ConSpirito 23Patronat medialny nad Konkursem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

I Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy "Con spirito" dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia odbędzie się w dniach 9-14 czerwca 2023. Tegoroczna edycja zaplanowana jest w formule online (przesyłanie nagrań). Termin nadsyłania zgłoszeń mija 7 czerwca.

W Konkursie można się zgłosić w jednej spośród sześciu grup wiekowych:

  • GRUPA I: uczniowie klas 1-2 cyklu 6- i 8-letniego szkół muzycznych I stopnia oraz klas 1 cyklu 4-letniego szkół muzycznych I stopnia;
  • GRUPA II: uczniowie klas 3-4 cyklu 6- i 8-letniego szkół muzycznych I stopnia oraz klas 2 cyklu 4-letniego szkół muzycznych I stopnia;
  • GRUPA III: uczniowie klas 5-6 cyklu 6- i 8-letniego szkół muzycznych I stopnia oraz klas 3-4 cyklu 4-letniego szkół muzycznych I stopnia;
  • GRUPA IV: uczniowie klas 1-2 szkół muzycznych II stopnia oraz klas 7-8 cyklu 8-letniego szkół muzycznych I stopnia;
  • GRUPA V: uczniowie klas 3-4 szkół muzycznych II stopnia;
  • GRUPA VI: uczniowie klas 5-6 szkół muzycznych II stopnia.
Czytaj więcej: I Ogólnopolski Konkurs Saksofonowy "Con spirito"

Elbląg | II Elbląg Music Masterclass: największe warsztaty w Północnej Polsce

ElblagMasterclass 23Patronat medialny nad projektem sprawuje Polskie Centrum Informacji muzycznej POLMIC.

Elbląg Music Masterclass to kursy muzyczne powstałe z myślą o młodych artystach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem wybitnych instrumentalistów i pedagogów z Polski i zza granicy. Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, gitarzystów, dyrygentów i zespoły kameralne. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2023!

W dniach 1-9 lipca zorganizowany zostanie szereg różnorodnych wydarzeń dopasowanych specjalnie do potrzeb uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, studentów i absolwentów akademii muzycznych. Uczestnicy wezmą udział w kursach, warsztatach, wykładach, wystąpią podczas recitali i koncertów, prezentując swoje umiejętności szerokiemu gronu odbiorców.

Kursy mistrzowskie poprowadzą tak znani artyści, jak Igor Petrushevski i Mariusz Patyra (skrzypce), Marek Czech (altówka), Marcel Markowski (wiolonczela), Krzysztof Meisinger (gitara), Alexander Humala (dyrygentura), Bogna Czerwińska-Szymula (zespoły kameralne).

Ważnym elementem jest Konkurs Młodego Wirtuoza z atrakcyjnymi nagrodami. Uczestnicy 2. etapu i laureaci Konkursu wystąpią razem z Elbląską Orkiestrą Kameralną.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy - na stronie https://elblagmasterclass.pl/ 

Meccore String Quartet "Penderecki": nagroda Supersonic Award!

MeccoreSupersonicPatronat medialny nad płytą objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Album z muzyką kameralną Krzysztofa Pendereckiego Meccore String Quartet "Penderecki" (Capriccio 2023) został wyróżniony prestiżową nagrodą Supersonic Award niemieckiego magazynu "Pizzicato"!

Jak podkreślił krytyk muzyczny Uwe Krusch, "Po raz kolejny Meccore String Quartet dostarcza wspaniałych interpretacji. […] Niezależnie od tego, czy chodzi o wymagania technicznie, jak w awangardowym Pierwszym i Drugim kwartecie, czy też o idiom romantyczny w Kwartecie klarnetowym, muzycy znajdują sposoby, aby służyć muzyce w sposób tak imponujący, że gwarantują zupełne oczarowanie podczas słuchania. Nawet słuchacz, który nie jest zaprzyjaźniony z muzyką najważniejszego polskiego kompozytora ostatnich czasów, zostanie zabrany w podróż, która oferuje tak wiele aspektów muzyki i interpretacji, że jest to najlepszej próby środek perswazji, aby poświęcić się tej muzyce.[…] Pod względem technicznym są mistrzami w każdym calu, czego dowodem jest również wspaniała intonacja. Ich interpretacje brzmią tak naturalnie, że nie można sobie wyobrazić innej interpretacji tych utworów. Klarnecista Bokun realizuje partię solową swojego instrumentu z nonszalancką finezją i technicznie wyważoną subtelnością".

Więcej: https://www.pizzicato.lu/faszinierend-meccore-mit-den-quartetten-von-penderecki/ 

Gdańsk | „My way”: koncert jubileuszowy z okazji 60. rocznicy urodzin Dariusza Stanisława Wójcika

MyWay 3.6.23Patronat medialny nad koncertem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Dariusz Stanisław Wójcik, jako osoba szczególnie wyróżniająca się w dziedzinie twórczości artystycznej i działalności kulturalnej, przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaczony został Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. 3 czerwca 2023 o godz. 18.00 w Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańska (ul. Długi Targ 46/47) będzie miał miejsce koncert jubileuszowy z okazji 60. rocznicy urodzin znanego gdańskiego artysty.

Podczas koncertu „My way” usłyszymy repertuar, który będzie przekrojem jego dotychczasowej działalności. Zaprezentuje muzykę operową, operetkową, sakralną, polską lirykę wokalną, a także największe przeboje musicalowe, muzykę żydowską, filmową oraz szlagiery dwudziestolecia międzywojennego.

Soliście towarzyszyć będą tenor Jacek Szymański i pianista Rafał Lewandowski, z którymi jubilat współtworzy wiele projektów artystycznych. Koncert poprowadzi ceniona propagatorka muzyki klasycznej Stanisława Grażyńska.

Bilety w cenie 30 PLN do nabycia na miejscu (na 2 godziny przed koncertem). Rezerwacja biletów: 600-290-214.

Czytaj więcej: Gdańsk | „My way”: koncert jubileuszowy z okazji 60. rocznicy urodzin Dariusza Stanisława Wójcika

„Chopin – Alter Ego". Arnold & Frączek Percussion Duo w nowatorskich interpretacjach na nowej płycie wytwórni DUX

Patronat medialny nad płytą objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

DUX1981Takiego nagrania jeszcze nie było – marimba w stylu brillant i belcanto wibrafonu z odrobiną dzwonków, czyli transkrypcje oraz inspirowane utworami Fryderyka Chopina nowe kompozycje Tomasza Arnolda na perkusyjne duo. Koncert premierowy albumu Chopin – Alter Ego (DUX 1981) w wykonaniu wirtuozów Arnold & Frączek percussion duo odbędzie się w Radziejowicach już 27 maja 2023 o godz. 19.00 w Nowym Domu Sztuki, natomiast 7 czerwca o 19.00 zespół zagra materiał z płyty przed krakowską publicznością w Zamku Królewskim na Wawelu.

Kompozycje Fryderyka Chopina nie starzeją się, nie nużą, brzmią wciąż świeżo. Są wyzwaniem dla wykonawców i ucztą dla uszu słuchaczy. Nie inaczej jest w przypadku płyty Chopin – Alter Ego. Znajdują się na niej transkrypcje chopinowskich hitów – mazurków i Walca Des-dur „Minutowego” – a także najnowsze utwory Tomasza Arnolda inspirowane nokturnami, walcami, Balladą g-moll i Etiudą c-moll „Rewolucyjną”. To dalekie parafrazy we współczesnej odsłonie, zaskakujące pomysłowością i śmiałością metafor. Instrumentarium gra tu rolę główną, jest nietypowe i nowatorskie: marimba, wibrafon i dzwonki.

Mazurki, nokturny i walce w wykonaniu Tomasza Arnolda i Jakuba Frączka brzmią znajomo, jednocześnie urzekając tajemniczą aurą. Płyta Chopin – Alter Ego nie zawiedzie miłośników muzyki współczesnej i eksperymentów, ale też klasycznych interpretacji dzieł Chopina.

Czytaj więcej: „Chopin – Alter Ego". Arnold & Frączek Percussion Duo w nowatorskich interpretacjach na nowej...

Warszawa | Warsztaty improwizacji „Opowiedz mi bajkę" na Ursynowie

Opowiedz 3.6.2023

Patronat medialny nad warsztatami sprawuje Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

3 czerwca 2023 o godz. 11.00 w Miejscu Aktywności Lokalnej Kłobucka 14 w Warszawie kolejny raz zagoszczą improwizacje. Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej we współpracy z Towarzystwem Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” zorganizują tam zajęcia dla dzieci w wieku 3-8 lat i ich rodziców, podczas których będzie można poznać bliżej muzykę współczesną i wraz z zawodowymi muzykami wziąć udział w zabawie z improwizacjami i książkami.

Warsztaty poprowadzą improwizatorzy: perkusista Leszek Lorent, kompozytor i pianista Jarosław Siwiński oraz kontrabasistka Małgorzata Kołcz. Dzieci poznają różne techniki wydobywania dźwięku, które eksponują jego walory kolorystyczne i dynamiczne, a także będą mogły same zagrać na perkusjonaliach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny - liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników zajęć. Zajęcia trwają ok. 90 minut z krótką przerwą. Zgłoszenia są przyjmowane na dwa sposoby:

  • poprzez formularz: https://forms.gle/MBR53xHevvJruPwQ8 
  • emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szczegóły: www.ptmw.art.pl 

Kłodzko | XXV Kłodzki Konkurs Pianistyczny

KonkursKlodzko 2.6.23Patronat medialny nad Konkursem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

XXV Kłodzki Konkurs Pianistyczny odbędzie się 2 czerwca 2023 roku w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Kłodzku (ul. Tadeusza Kościuszki 8). Przesłuchania i Koncert Laureatów mają formę otwartą, a wstęp jest wolny!

Do udziału w Konkursie zgłosiło się 42 uczestników z 20 szkół z całej Polski. Konkurs ma bogatą tradycję i powraca na muzyczną scenę Dolnego Śląska po kilkuletniej przerwie dzięki współpracy PSM I st. im. F. Chopina w Kłodzku a Dolnośląskim Towarzystwem im. F. Chopina we Wrocławiu. Głównym jego celem jest promowanie utalentowanych młodych wykonawców poprzez stworzenie możliwości konfrontacji pianistycznych i wymiana doświadczeń pomiędzy pedagogami.

Występy młodych pianistów będzie oceniać Jury w składzie: prof. Grzegorz Kurzyński (przewodniczący Jury), prof. dr hab. Cezary Sanecki (AM Łódź), dr hab. Kinga Firlej-Kubica (AM Łódź), mgr Michał Michalski (AM Wrocław).

Czytaj więcej: Kłodzko | XXV Kłodzki Konkurs Pianistyczny

Katowice | Silesian Quartet: Mieczysław Wajnberg – wszystkie kwartety smyczkowe – śladem dedykacji

NOSPR 3.6.23Patronat medialny nad sezonem koncertowym 2022 / 2023 NOSPR sprawuje Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

3 czerwca 2023 o godz. 18.00 NOSPR zaprasza na koncert zespołu, który nie boi się wyzwań! W ramach projektu "Mieczysław Wajnberg – wszystkie kwartety smyczkowe – śladem dedykacji" Kwartet Śląski pokaże nam, jak fascynujący jest świat kameralistyki Wajnberga i zaprezentuje X, VIII i XIII Kwartety smyczkowe kompozytora.

Kwartet Śląski to 40 lat doświadczenia, ponad 150 prawykonań dzieł kameralnych, tysiące występów w najsłynniejszych salach koncertowych świata, ponad 60 albumów płytowych, ponad 20 nominacji i 9 statuetek "Fryderyk" oraz ta najważniejsza: „muzyczny Oscar”, czyli Gramophone Classical Music Award. Kwartet Śląski podjął się monumentalnego przedsięwzięcia rejestracji wszystkich kwartetów smyczkowych Mieczysława Wajnberga i za efekt został nagrodzony "Fryderykiem" również w tym roku.

W trwającym sezonie Kwartet Śląski proponuje nam wyjątkowy program koncertów, który został poświęcony prezentacji w Katowicach tych dzieł. Koncert poprowadzi dr hab. Marcin Trzęsiok.

Szczegółowe informacje o projekcie: https://nospr.org.pl/pl/kalendarz/kwartet-slaski-mieczyslaw-wajnberg-4 

Wrocław | 14. Leo Festiwal

LeoFestiwal 2023

Patronat medialny nad sezonem koncertowym 2022 / 2023 NFM sprawuje Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Główną rolę podczas 14. Leo Festiwalu w dniach 1–4 czerwca 2023 będzie grała orkiestra kameralna Narodowego Forum Muzyki.

Na inauguracji Festiwalu NFM Orkiestra Leopoldinum wykona dwa utwory czołowych kompozytorów z Polski i Austrii – Witolda Lutosławskiego i Heinza Karla Grubera – obok dwóch ponadczasowych symfonii Josepha Haydna i Wolfganga Amadeusa Mozarta.

Leopoldinum ponownie wniesie muzykę kameralną do prywatnych mieszkań: muzycy orkiestry będą oferować gospodarzom i przyjaciołom wysłuchanie w domowym zaciszu znakomitego koncertu muzyki kameralnej. 

Kolejnym ważnym celem jest współpraca z chórami dziecięcymi i młodzieżowymi przy produkcjach operowych. Podczas teatralnego wieczoru wieńczącego tegoroczną odsłonę Leo Festiwalu NFM Orkiestra Leopoldinum oraz Chóry Chłopięcy i Dziewczęcy NFM wykonają dwie opery dziecięce: Wir bauen eine Stadt P. Hindemitha i Brundibar H. Krásy.

Szczegółowy program: https://www.nfm.wroclaw.pl/festiwale/leo-festiwal 

Katowice | Filharmonia Śląska: Rossini, Wesołowski i Mendelssohn

FS 2.6.23Patronat medialny nad sezonem koncertowym 2022 / 2023 Filharmonii Śląskiej sprawuje Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

2 czerwca 2023 o godz. 19.00 w Filharmonii Śląskiej będziemy mieli okazję wyobrazić sobie jeden z cudów świata za sprawą Uwertury do opery Semiramida Gioacchina Rossiniego. Koncert na flet, saksofon i orkiestrę "Archaniołowie" Adama Wesołowskiego przeniesie nas z kolei w świat niebiańskich istot, a I Symfonia Felixa Mendelssohna-Bartholdy’ego pozwoli nam poznać wczesny okres twórczości genialnego kompozytora. Na wieczór wspaniałych wrażeń zapraszają wspólnie Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej pod batutą Marka Wroniszewskiego oraz znakomici soliści: Łukasz Długosz i Piotr Baron.

Koncert na flet, saksofon i orkiestrę "Archaniołowie" Adama Wesołowskiego prawykonano 3 grudnia 2022 roku. Będzie to zatem jedna z pierwszych okazji na wysłuchanie tej kompozycji po premierze. W tym barwnym utworze, w którym kompozytor zastosował specjalne techniki artykulacji, usłyszymy nie tylko warstwę instrumentalną, ale i wokalną, kojarzącą się z anielskimi chórami: zaśpiewają muzycy orkiestry!

Informacja o biletach\; https://filharmonia-slaska.eu/production/mendelssohn-i-symfonia-dlugosz-baron-wroniszewski-orkiestra-symfoniczna/ 

Gdańsk | „Mamie”: koncert z okazji Dnia Matki

Mamie 26.5.23Patronat medialny nad koncertem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis w bieżącym roku obchodzi jubileusz 45-lecia. Najbliższym wydarzeniem w tym Jubileuszowym Roku będzie niezwykły koncert pod dyrekcja Jana Łukaszewskiego z okazji Dnia Matki 26 maja 2023 o godz. 19.00 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.

Będziemy świadkami prawykonania kompozycji Mamie Macieja Małeckiego ds. Elżbiety Szeptyńskiej.

Usłyszymy również takie utwory Małeckiego, jak Psalm 67 „Pokryj swym miłosierdzim Panie nasze złości i Psalm 70 „Boże wiecznej mocy Twej żądam pomocy” ds. Jana Kochanowskiego, Pieśń bez słów (z Nie-Boskiej Symfonii na motywach Nie-boskiej komedii Zygmunta Krasińskiego), Pieśni miłosne ds. Kazimierza Przerwa-Tetmajera, Wiej wichrze (z przedstawienia Jak Wam się podoba Williama Szekspira), kompozycje Nie taka znów jestem ładna i Kwitnie mak (z przedstawienia Apetyt na czereśnie Agnieszki Osieckiej), oraz Szumią nad dziewczyną gałązki wierzbowe (z Otella Williama Szekspira).

Informacja o biletach: https://www.polskichorkameralny.pl/pl/component/gridbox/koncerty/mamie-koncert-z-okazji-dnia-matki?Itemid=0